Wirtualne Biuro Warszawa Śródmieście - Ochota

Wirtualne biuro Warszawa

Tak może wyglądać pieczątka Twojej firmy!

„Nazwa firmy„
02-031 Warszawa ul. Grójecka 43/1a
NIP: 1234567890 Regon 123456789


Biuro Wirtualne jest to usługa polegająca na pełnym outsourcingu obsługi biurowej bez konieczności fizycznej obecności firmy w danym miejscu. Każdy nasz Klient uzyskuje prawo do rejestracji swojej firmy pod adresem naszego Biura z możliwością posługiwania się nim, w kontaktach biznesowych z kontrahentami i urzędami.


Zaletą naszej lokalizacji jest też fakt, że podlegamy pod Trzeci Urząd Skarbowy, który w ankietach BCC kilkakrotnie był wyróżniany w konkursie "Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy".

Jest to idealne rozwiązanie dla ludzi pragnących rozpocząć działalność przy minimalnych kosztach lub obniżyć koszty istniejącej. Dzięki rejestracji w biurze wirtualnym uzyskujesz korzyści wynikające z redukcji kosztów związanych z wynajmu lokalu i zatrudniania pracowników biurowych. Dodatkowo posiadasz prestiżowy adres swojej firmy, bez względu na to czy prowadzisz biznes w domu, czy jesteś mobilnym specjalistą.

Usługi:

  • Adres do rejestracji i korespondencyjny firmy
  • Odbiór korespondencji zwykłej i przesyłek
  • Odbiór korespondencji poleconej
  • Powiadomienie o otrzymanych przesyłkach drogą mailową
  • Skanowanie korespondencji
  • Dedykowany numer telefonu (prefix do wyboru ) z przekierowaniem na inny tel.
  • Dedykowany numer fax (prefix do wyboru ) z przekierowaniem na email.
  • Dedykowany numer zagraniczny z przekierowaniem na inny telefon.

Zadzwoń bądź napisz do nas już teraz !

Prestiżowy adres dla Twojej działalności czeka na Ciebie.

tel + 48 502 701 704 lub email: kontakt@adres-wirtualny.eu 

CENNIK

Wirtualne biuro

Biuro Wirtualne jest to usługa polegająca na pełnym outsourcingu obsługi biurowej bez konieczności fizycznej obecności firmy w danym miejscu.

więcej

Sale konferencyjne

Do Państwa dyspozycji znajdują się dwie sale konferencyjne. Sale te są szczególnie polecane przy okazji organizacji: szkoleń, rekrutacji, spotkań w większych grupach.

więcej

Rejestracja i sprzedaż spółek

Do założenia spółki potrzebne są minimalne formalności. Składasz pełnomocnictwa, a my zajmujemy się już wszystkimi formalnościami za Ciebie i otrzymujesz gotową funkcjonującą spółkę.

więcej

Korzyści

Wynajem wirtualnego biura to inwestycja w wizerunek firmy, która zwracać się będzie wielokrotnie w bardzo krótkim czasie! Dzięki szerokiej ofercie naszego biura wirtualnego Twoja firma ma szansę zaistnieć na rynku poważnych i liczących się firm, osiągnąć maksimum zysku przy minimalnych kosztach prowadzenia działalności!

Perfect-Office Sp. z o.o.

02-031 Warszawa
ul. Grójecka 43/1a

+48 22 823 11 22
+48 502 701 704
kontakt@adres-wirtualny.eu

napisz do nas